Вихованці Народного художнього колективу шкільного театру «ПРОЛІСОК» спеціалізованої школи IIII ступенів №23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва з 25-29 жовтня взяли участь в IV Всеукраїнському фестивалі–конкурсі мистецтв «ПЕРЛИНА КАРПАТ» вмісті БУКОВЕЛЬ.

Конкурсна програма проходила протягом двох днів за різними номінаціями ( вокал,хореографія, театральний жанр).

До складу журі увійшли відомі українські діячі культури та мистецтв, представники шоу–бізнесу: Співачки, акторки дует Анна–Марія Опанасюк, Директор департаменту гуманітарної політики Кам’янець–Подільської міської ради Альона Кузема, Заступник Кам’янець-Подільського міського голови Вадим Савчук, Режисер – постановник і хореограф Олександр Лещенко, заслужений діяч естрадного мистецтва України Віта Савінська та інші.

За підсумками фестивалю – конкурсу «ПЕРЛИНА КАРПАТ» вихованці Народного шкільного колективу шкільного театру «ПРОЛІСОК» отримали вісім перших призових місць та два третіх призових місця:

-  Номінація «Театральне мистецтво» - I місце дует Мотринчук Кирило та Доровська Лілія, з театралізованою виставою « Оберіг».

-  Номінація «Театральне мистецтво» - I місце Сивоненко Ігор з театралізованим виступом « Моя душа».

-  Номінація « Вокальне мистецтво»

(вікова категорія 8 - 10 років ) I місце Іонанова Вікторія

Iмісце Каушнян Маргарита

( вікова категорія 11 - 13 років ) Iмісце Санченко Марія

I місце Горохова Анастасія

(вікова категорія   14 - 17 років) Iмісце Чернявська Анна

I місце Воробєй Анастасія

III місце Соколовська Марія

-  Номінація «Хореографічне мистецтво» (соло):

-         I місце Беліловська Марія

-         III місце Зайцев Павло

В фестивалі – конкурсі «ПЕРЛИНА КАРПАТ» взяли участь 4500 талановитих дітей УКРАЇНИ.

Для всіх учасників фестивалю – конкурсу «Перлина Карпат» організатори фестивалю провели Флеш-моб під гаслом «Ми – українці», а хореограф Олександр Лещенко провів майстер клас з хореографії.

Вітаємо педагогів та вихованцівНародного художнього колективу шкільного театру «ПРОЛІСОК» з перемогою!!!!

фото-галерея