Сьогодні день вчителя ! Ми поважаємо наших вчителів! І сьогодні їх привітали. Директору на згадку про наш клас ми намалювали картину з тюльпанами. Сподіваємось, що вона йому сподобалась.

А після уроків ми пішли в ліс на пікнік. Розпалили багаття, підсмажували сосиски, хліб. Збирали гриби. Проводили разом з батьками веселі та смішні конкурси. Час пройшов дуже швидко. Погода сьогодні нам посміхалася, а ми разом з нею.

фото-галерея

За традицією у перший день навчального тижня наш клас вітає учнів, у яких день народження був улітку. Ми приготували для них вітання та цікаві подарунки. А потім проводили різні конкурси та вікторини. Всім було весело. Ми чудово провели час.!!!

фото-галерея