Постійна експозиція Музею «Експериментаніум» налічує більше 250 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці. Окрім цього, в музеї є анатомічний відділ, відділи «Таємниці води» та «Новітні технології».

Семикласники мали змогу перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмару під стелю, намалювати візерунок маятником, посидіти за кермом справжньої пожежної машини, розібрати модель людини на запчастини. Захоплення у дітей викликали лазерний і дзеркальний лабіринти, кімната Еймса, плазмова куля Тесли та модель чорної діри.

Учні спостерігали зародження торнадо, створювали блискавку, змушували літати магніт, зазирали у нескінченність.

Достатньо було простягнути руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути, і на власні очі побачити, як працює фізичний закон, про який ішлося на шкільних уроках фізики.

фото-архів

Ірина Авраменко,