«У кожного своя Доля і свій шлях широкий...», - писав великий Шевченко.

Доля подарувала мені роботу в незвичайному, на мій погляд, загальноосвітньому закладі – школі № 23, яка стала для мене рідною. Історія нашого закладу сягає далекого 1956 року ХХ століття, коли в мальовничому куточку м. Києва вперше гостинно відчинила свої двері середня загальноосвітня школа № 23. У різні часи життя закладу складалося по-різному, але які б соціальні вітри не кидали свої потужні пориви на його вітрила, він ніколи не переривав своєї діяльності та завжди  був вірний справі виховання та навчання маленької особистості.

Ми – разом! Ми – працюємо! Ми – перемагаємо! Завжди блискучий колектив, талановиті учні, відповідальні співробітники побудували Храм науки, до якого, як до життєдайного джерела, тягнеться нині кожен, хто хотів би бачити нашу Україну морально і духовно багатою державою, хто щоденно і щомиті, як писав В. Сухомлинський, «серце віддає дітям», заради формування одвічних суспільних цінностей - Віри, Надії і Любові, кладе на вівтар життя власну долю.

Директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 23
Олександр Ігнатов