foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Вітаємо на сайті спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва

Лічильник

72496
TodayToday25
YesterdayYesterday51
This_WeekThis_Week128
This_MonthThis_Month741
All_DaysAll_Days72496

З метою реалізації державної політики щодо роботи з обдарованою молоддю, виявлення, розвиток та соціальна підтримка здібних, обдарованих, талановитих учнів, залучення інтелектуально та творчо обдарованої молоді до науково-дослідницької, експериментальної, пошукової, творчої діяльності, та впровадження у навчально-виховний процес сучасних прийомів та методик навчання у системи «Школа повного року навчання» до видів роботи у позаурочний час було внесено:

¨            Індивідуально-групові заняття, що проводяться у ІІ половині навчального календарного періоду, в канікулярний період та вихідні навчального календарного періоду - предметні консультативні лабораторії для учнів 8-11 класів. Заняття організовані у відповідності до календарного періоду: під час навчального календарного періоду - з метою удосконалення знань програмового матеріалу з окремих предметів; у канікулярний період – з метою отримання нових знань, що виходять за межі обсягу шкільної програми та заняття з учнями, які відстають у засвоєнні матеріалу з окремих предметів навчальної програми;

¨            науково-дослідне спрямування «Мала академія наук» для учнів 8-11 класів.

 Переможці районного етапу конкурсу-захисту дослідницьких робіт МАН:

ПІБ учня

Клас

Дисципліна

Місце

 Керівник

1.

Загородня Катерина

Олександрівна

11 –А

Валеологія

II

Літвиненко Л.В.

2.

Загородня Катерина

Олександрівна

11 – А

Українська література

II

Тулуша І.В.

3.

Бондаренко Еліза

Євгенівна

10 – А

Літературна творчість

I

Карпова Т.П.

4.

Мамедова Гюнай

Арзуманівна

10-А

Англійська мова

ІІІ

Співак О.А.

5

Пилипчук Артем Васильович

9-А

Валеологія

ІІІ

Літвиненко Л.В.

 

Згідно Наказу РУО № 468 від 20 листопада 2017 року переможцями стали наступні учні:

ПІБ

Клас

Місце

Предмет

Вчитель

1

 Кропива Олександр

4-А

II

Англійська мова

Співак О.А.

2

Пояну Андрій

4-Б

IIІ

Англійська мова

Співак О.А

3

Кузнець Анна

4-А

IIІ

Англійська мова

Співак О.А.

4

Козюба Софія

4-Б

III

Англійська мова

Співак О.А.

5

Котлярова Анна

8-Б

III

Зарубіжна література

Гончарук Б.С.

6

Ткаченко Олександр

8-Б

IIІ

Англійська мова

Медведєва О.Б.

7

Малишева Надія

9-Б

ІІІ

Історія

Балан О.М.

8

Мамедова Гюнай

10-А

IIІ

Українська мова

Карпова Т.П.

9

Мамедова Гюнай

10-А

IIІ

 Німецька мова

Тарасевич М.І.

10

Мамедова Гюнай

10-А

III

Англійська мова

Співак О.А.

11

Котвицька Каріна

10-А

III

Англійська мова

Співак О.А.

12

Галько Міла

10-А

III

Англійська мова

Співак О.А.

13

Чабан Яна

10-А

III

Комп'ютерна графіка

Відерська Л.К.

14

Чернявська Анна

10-А

IІІ

Правознавство

Балан О.М

15

Загородня Катерина

11-А

ІІІ

Англійська мова

Робаківська Г.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Згідно наказу РУО від 11 грудня 2017 року  № 506 «Про підсумки проведення ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика" 23-24 листопада 2017 року проведено ІІ (районний) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені  Петра Яцика серед учнів 3-11 класів, переможцями  стали наступні учні:

 

ПІБ учнів

Місце

Клас

1.

Польчук Тимофій

ІІІ

5-А

2.

Токарєва Дар'я

ІІІ

5- Б

3.

Довгаль Поліна

ІІІ

7-А

4.

Телевна Валерія

ІІІ

11-Б

Згідно підсумків районного етапу VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка визнано переможцем Мамедову Гюнай, 10-А клас, ІІІ місце (вчитель Карпова Т.П.)