З метою реалізації державної політики щодо роботи з обдарованою молоддю, виявлення, розвиток та соціальна підтримка здібних, обдарованих, талановитих учнів, залучення інтелектуально та творчо обдарованої молоді до науково-дослідницької, експериментальної, пошукової, творчої діяльності, та впровадження у навчально-виховний процес сучасних прийомів та методик навчання у системи «Школа повного року навчання» до видів роботи у позаурочний час було внесено:

¨            Індивідуально-групові заняття, що проводяться у ІІ половині навчального календарного періоду, в канікулярний період та вихідні навчального календарного періоду - предметні консультативні лабораторії для учнів 8-11 класів. Заняття організовані у відповідності до календарного періоду: під час навчального календарного періоду - з метою удосконалення знань програмового матеріалу з окремих предметів; у канікулярний період – з метою отримання нових знань, що виходять за межі обсягу шкільної програми та заняття з учнями, які відстають у засвоєнні матеріалу з окремих предметів навчальної програми;

¨            науково-дослідне спрямування «Мала академія наук» для учнів 8-11 класів.

Переможці районного етапу конкурсу-захисту дослідницьких робіт МАН:

ПІБ учня

9-А

Валеологія

Літвиненко Л.В.

Згідно Наказу РУО № 468 від 20 листопада 2017 року переможцями стали наступні учні:

ПІБ

Балан О.М

11-А

Робаківська Г.П.

Згідно наказу РУО від 11 грудня 2017 року  № 506 «Про підсумки проведення ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика" 23-24 листопада 2017 року проведено ІІ (районний) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені  Петра Яцика серед учнів 3-11 класів, переможцями  стали наступні учні:

ПІБ учнів

1.

Польчук Тимофій

5-А

2.

Токарєва Дар'я

5- Б

3.

Довгаль Поліна

7-А

4.

Телевна Валерія

11-Б

Згідно підсумків районного етапу VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка визнано переможцем Мамедову Гюнай, 10-А клас, ІІІ місце (вчитель Карпова Т.П.)