Шановні батьки!

Повідомляємо Вам, що протягом 2017 року з бюджету міста Києва були виділені кошти на оплату товарів та послуг згідно КЕКВ 2210,2240, та 3110  тощо (придбання господарських товарів, канцелярських товарів, паперу, спортивного інвентарю, вогнегасників, періодичних видань тощо).

Відповідно до заявок від педагогічних та технічних працівників, батьків закладу, було проведено закупівлі необхідних товарів та послуг. Остаточний перелік узгоджувався з головою батьківського комітету закладу.

На стенді розміщено загальний перелік закупівель за 2017 рік та орієнтовний розподіл бюджету на 2018 рік. Більш детальний опис по кожній позиції Ви зможете прочитати:

- на сайті prozzoro.gov.ua (пошук усіх процедур нашого закладу можна здійснити по назві школи або коду ЄДРОПУ 03874432),

- у заступника директора з навчальної роботи Долматової Г.С.

Звертаємося до Вас з проханням проаналізувати потреби Ваших класних колективів та надати пропозиції  щодо закупівель товарів у 2018 році голові тендерного комітету, заступнику директора з навчальної роботи Долматовій Г.С., каб.205.

З повагою,
Ганна Долматова