30 січня 2018 року відбувся семінар ZNO 2018: Focus on Listening. Стратегії підготовки до частини «Аудіювання» для учнів 10 - 11 класів нашої школи в рамках програми партнерства з видавництвом Pearson.

На прикладах тренувальних завдань надавались практичні поради для ефективної роботи в процесі підготовки учнів до частини «Аудіювання» ЗНО. Екзаменаційні труднощі та шляхи їх подолання.

Семінар проводила  Людмила Сидорчук, методист Міжнародного освітньо-методичного центру Дінтернал Ед'юкейшн; викладач англійської мови; сертифікований екзаменатор міжнародних мовних екзаменів Pearson Test of English.