shhealsПідстава до впровадження:наказ ГУОН № 126 від 01.07.2010 року «Про організацію

дослідно-експериментальної роботи

в загальноосвітніх та дошкільних навчальних

закладах»

Термін реалізації проекту:2010-2015 роки

Етапи проведення експериментальної роботи:

І етап -  «Діагностично-аналітичний» - вересень 2010 -  серпень 2011

ІІ етап  - «Проектно-конструктивний» - вересень 2011 – серпень 2014

ІІІ етап -  «Розвивально-узагальнюючий» - вересень 2014  – серпень 2015

Головний зміст:

Розробка та впровадження системи здоров’язміцнюючих та здоров’язберігаючих заходів для учнів протягом навчального-виховного процесу у загальноосвітньому закладі в режими школи «Повного року навчання»:

1. Уроки здоров’я (виховання стійких навичок здорового способу життя).
  2. Ранкова гімнастика (фізичний розвиток учнів та активізація уваги перед початком навчального процесу).
  3. Уроки ритміки (виконання фізичних вправ з елементами хореографії під музичний супровід для гармонійного фізичний розвитку учнів).
  4. Арт-терапія (занять з метою виявлення причин відхилень у поведінці учнів та проведення корекційної роботи).
  5. Дихальна гімнастика Стрєльнікової (профілактика та зміцнення функціональних особливостей організму).
  6. Заняття «Норм-постава» (профілактика порушень постави та хвороб хребта).
  7. Тренінги з питань здорового способу життя (формування позитивних соціальних установок до ведення здорового способу життя).
  8. Фітобар (профілактика зміцнення організму шляхом прийому кисневих та ягідно-трав’яних коктейлів, ароматерапія).
  9. Загальношкільні акції по здоровому способу життя.
  10. Тематично-оздоровчі табори (оздоровчі зміни у виїзних шкільних таборах).
  11. Уроки релаксації (психологічне розвантаження, розслаблення).

Презентація проекту  "Школа здоров'я"

Презентація - супровід для зорової гімнастики