Розпочинаемо декаду "Вчитель-це покликання", чудовою літературно- музичною композицією'' Щиро про  вчителя''... У виконанні вихованки11 Б театрального класу, Крістіни Нікачало.

І в юнім серці ти мов зірка золота
Моя учителька, любов моя свята...

Відео
Продовжуючи святкову декаду "Вчитель-це покликання", ми вирішили подарувавши всім посмішки і позитивний заряд на весь день, сьогодні здобувачі освіти 3-В класу, разом з казковими героями Мальвіною, Лісовою Феєю та Принцесою Лімонелою, у яких перевтілились учні 11-Б театрального класу, намалювали на подвір'ї  школи крейдою привітання, для всіх працівників освіти, і кожен хто визирнув хоча б на хвильку у віконце міг побачити це диво!

Спасибі вчителю, за все велике і просте...
Посіяне тобою, любовью проросте!
Декада триває... Цікаві, різноманітні заходи для вчителів готують учні. Ось сьогодні відбулась фотосесія всіх класів закладу, на чолі з класними керівниками. Відбувалось усе у фотозоні, креативній і не звичайній, ідею фотозони розробили вихованці театрального 11 Б класу... та що там і казати, не тільки розробили, а і самі створили...процес продемонструю зараз, а от чудові світлини згодом)))