Шановні батьки та освітяни!
Запрошуємо вас взяти участь в онлайн-марафоні «Актуальні питання співпраці Інклюзивно-ресурсного центру з усіма учасниками освітнього процесу», який відбудеться 25 листопада 2020 року з 13.00 до 15.00.

Долучитись ви зможете за посиланням: https://meet.googl.com/sra-ykx-uen

Сьогодення змушує нас стрімко міняти способи нашого життя, особистісної реалізації та розвитку. У широкому спектрі форм та методів організації освітнього процесу, які зараз опановують освітні заклади, окремо стоїть питання навчання та соціальної адаптації дітей з особливими освітніми потребами.
З метою поширення досвіду, який набуто нашим центром за два роки існування, моніторингу найбільш актуальних потреб педагогів, фахівців з міжвідомчої взаємодії та батьків дітей з особливими освітніми потребами запрошуємо всіх до діалогу шляхом безпосередніх запитань та відповідей у форматі онлайн під час марафону.
   Чекаємо усіх бажаючих!