Після 1 уроку в своїх класах, діти переглянули казку-мюзикл «1 Вересня в країні FructoZa», яку для них підготували здобувачі освіти 10 та 11 (театральних класів). Під час вистави діти зіграли в інтерактивну гру «Збери рюкзачок у школу» та допомогли принцу Лимону зрозуміти, що вони хочуть навчатися і школу закривати не потрібно. У кінці казки-мюзиклу розчулений принц Лимон сказав: «Отже, я видаю новий наказ: найкраща Нова українська школа буде в нас.»

Фото-галерея

Сьогодні день вчителя ! Ми поважаємо наших вчителів! І сьогодні їх привітали. Директору на згадку про наш клас ми намалювали картину з тюльпанами. Сподіваємось, що вона йому сподобалась.

А після уроків ми пішли в ліс на пікнік. Розпалили багаття, підсмажували сосиски, хліб. Збирали гриби. Проводили разом з батьками веселі та смішні конкурси. Час пройшов дуже швидко. Погода сьогодні нам посміхалася, а ми разом з нею.

фото-галерея