В спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів №23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва, 22.04.19 відбувся екологічно–білінгвальний захід «Eco School», присвячений міжнародному дню англійської мови та тижню біології в школі. В даному проекті брали участь учні 3 – 8 класів. Звертаємо увагу, що даний проект, а саме: дослідження, презентації, відеоматеріали, виготовленні самостійно учнями – дослідниками. В заході були представлені такі екологічні проблеми нашого людства, а саме: забруднення міста різноманітними відходами, озеленення міста, здоровий спосіб життя та здорове харчування.

Відкриття заходу було доручено наймолодшим нашим учасникам, учням 3- Б класу. Наступний театралізований проект «від збереження ресурсів до зеленого міста» показали нам учні 7-8 класів. Проект «Чисте місто – Місто комфорту» представляли учні 7-8 класів. На завершення свій виступ показали учні 5–Б класу з проектом під назвою «Подорож до країни Здоровляндії». Координаторами проектів були Кіріллова М.О., Кулик А.В., Співак О.А., Чечельницька М.М., Літвиненко Л.В.

Фото-галерея