Результати вибору
електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу закладів
загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім
електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників
Для
учнів
Для
викладачів
Альтернативи
Назва підручника Кількість Кількість
-
  «Українська мова та читання» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Частина 1 авт. Вашуленко М. С., Васильківська Н. А., Дубовик С. Г., Частина 2 авт. Вашуленко О. В.)
  «Українська мова та читання» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Частина 1 авт. Захарійчук М. Д., Частина 2 авт. Богданець-Білоскаленко Н. І., Шумейко Ю. М.) 90 6 Українська мова навчання:
   пріоритет 2: «Українська мова та читання» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Частина 1 авт. Кравцова Н. М., Придаток О. Д., Романова В. М.; Частина 2 авт. Савчук А. С.)
   пріоритет 3: «Українська мова та читання» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Частина 1 авт. Волкотруб Г. Й., Частина 2 авт. Науменко В. О.)
   пріоритет 4: «Українська мова та читання» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Большакова І. О., Пристінська М. С.)
   пріоритет 5: «Українська мова та читання» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Іваниця Г. А.)
   пріоритет 6: «Українська мова та читання» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Іщенко О. Л., Іщенко А. Ю.)
  «Англійська мова» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)  (авт. Г. К. Мітчелл, Марілені Малкоґіанні) 90 6 Українська мова навчання:
   пріоритет 2: «Англійська мова» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)  (авт. Будна Т. Б.)
   пріоритет 3: «Англійська мова» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)  (авт. Карпюк О. Д.)
   пріоритет 4: «Англійська мова» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)  (авт. Герберт Пухта, Ґюнтер Ґернґрос, Пітер Льюіс-Джонс)
   пріоритет 5: «Англійська мова» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)  (авт. Губарєва С. С., Павліченко О. М.)
  «Математика» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Скворцова С. О., Онопрієнко О. В.) 90 3 Українська мова навчання:
   пріоритет 2: «Математика» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Гісь О. М., Філяк. І. В.)
   пріоритет 3: «Математика» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Козак М. В., Корчевська О. П.)
   пріоритет 4: «Математика» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Бевз В. Г., Васильєва Д. В.)
   пріоритет 5: «Математика» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Заїка А. М., Тарнавська С. С.)
   пріоритет 6: «Математика» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Будна Н. О., Беденко М. В.)
  «Я досліджую світ» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Частина 1 авт. Андрусенко І. В., Частина 2 авт. Вдовенко В. В., Котелянець Н. В., Агєєва О. В.) 90 3 Українська мова навчання:
   пріоритет 2: «Я досліджую світ» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Гільберг Т. Г., Тарнавська С. С., Грубіян Л. В., Павич Н. М.)
   пріоритет 3: «Я досліджую світ» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Іщенко О. Л., Ващенко О. М., Романенко Л. В., Романенко К. А., Козак Л. З., Кліщ О. М.)
   пріоритет 4: «Я досліджую світ» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Частина 1 авт. Грущинська І. В., Хитра З. М., Частина 2 авт. Морзе Н. В., Барна О. В.)
   пріоритет 5: «Я досліджую світ» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Жаркова І. І., Мечник Л. А., Роговська Л. І., Пономарьова Л. О., Антонов О. Г.)
   пріоритет 6: «Я досліджую світ» підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О. Л., Гарбузюк І. В., Андрук Н. В., Василенко К.С.)
  «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 3 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Калініченко О. В., Аристова Л. С.) 90 3 Українська мова навчання:
   пріоритет 2: «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 3 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Масол Л. М., Гайдамака О. В., Колотило О. М.)
   пріоритет 3: «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 3 класу закладів  загальної середньої освіти  (авт. Рубля Т. Є., Мед І. Л., Щеглова Т. Л.)
   пріоритет 4: «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 3 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Кондратова В. В., Калашнікова О. В., Шлєєнкова Т. М.)
   пріоритет 5: «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 3 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Лємешева Н. А.)
   пріоритет 6: «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 3 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Лобова О. В.)