foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Вітаємо на сайті спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва

Лічильник

148934
TodayToday65
YesterdayYesterday118
This_WeekThis_Week183
This_MonthThis_Month2564
All_DaysAll_Days148934

З метою реалізації державної політики щодо роботи з обдарованою молоддю, виявлення, розвиток та соціальна підтримка здібних, обдарованих, талановитих учнів, залучення інтелектуально та творчо обдарованої молоді до науково-дослідницької, експериментальної, пошукової, творчої діяльності, та впровадження у навчально-виховний процес сучасних прийомів та методик навчання у системи «Школа повного року навчання» до видів роботи у позаурочний час було внесено:

¨            Індивідуально-групові заняття, що проводяться у ІІ половині навчального календарного періоду, в канікулярний період та вихідні навчального календарного періоду - предметні консультативні лабораторії для учнів 8-11 класів. Заняття організовані у відповідності до календарного періоду: під час навчального календарного періоду - з метою удосконалення знань програмового матеріалу з окремих предметів; у канікулярний період – з метою отримання нових знань, що виходять за межі обсягу шкільної програми та заняття з учнями, які відстають у засвоєнні матеріалу з окремих предметів навчальної програми;

¨            науково-дослідне спрямування «Мала академія наук» для учнів 8-11 класів.

 Переможці районного етапу конкурсу-захисту дослідницьких робіт МАН:

Відділення

Секція

ПІП учня

Клас

Місце

ПІП учителя

 

Екологія та аграрні

науки

Охорона довкілля та

раціональне

природо користування

Манишева Надія Юріївна

11

І

Савчук Наталія Валеріїва

 

Екологія та аграрні

науки

Ветеринарія та зоотехнія

Манишева Надія Юріївна

11

І

Літвиненко Людмила Вікторівна

 

Іноземна філологія та зарубіжна література

Англійська мова

Запорожченко Вадим Вадимович

10

ІІ

Кулик Аліна Віталіївна

 

Математика

Математичне моделювання

Файна Ростислав Богданович

10

ІІІ

Степенко Олена Валеріївна

 

Математика

Прикладна математика

Блідченко Микола Владиславович

11

ІІІ

Саченок Віта Георгіївна

 

Українська філологія та мистецтвознавство

Літературна творчість

Костюк Влада Вікторівна

10

ІІ

Тулуша Інесса Валеріївна

 

Українська філологія та мистецтвознавство

Літературна творчість

Жембровська Вікторія Володимирівна

11

І

Тулуша Інесса Валеріївна

 Переможцями районних оліміпад стали наступні учні:

 

Зарубіжна література

Срібна Вероніка

7 кл

ІІІ

Перм’якова Катерина

8 кл

ІІ

Ануфрієва Діана

9 кл

ІІІ

Железко Руслана

9 кл

ІІІ

Біологія

Ануфрієва Діана

9 кл

ІІІ

Черевична Крістіна

8 кл

ІІІ

Постернак Каріна

8 кл

ІІІ

Англійська мова

Одарич Ростислав

4кл

ІІ

Дмитрієва Анастасія

4кл

ІІІ

Кулик Василь

4кл

ІІІ

Постернак Каріна

8 кл

ІІІ

Краснопьорова Владислава

8 кл

ІІІ

Шевлюга Діана

8 кл

ІІІ

Михайлов Іван

9 кл

ІІ

Яремків Роман

10 кл

ІІІ

Запорожченко Вадим

10 кл

ІІІ

Скоропляс Соломія

10 кл

ІІІ

Українська мова

Сітчихіна Марія

4кл

ІІІ

Кулик Василь

4кл

ІІІ

Математика

Козюба Софія

6 кл

ІІІ

Українська мова (Яцик)

Кузнець Анна

6 кл

ІІІ

Токарєва Дар’я

7 кл

ІІІ

Краснопьорова Владислава

8 кл

ІІІ

Конкурс Шевченка

Фесик Максим

5 кл

ІІІ

Козюба Софія

6 кл

ІІ

Борисов Артем

7 кл

ІІІ