І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.     Ці правила розроблено відповідно до проекту «Театральний клас», затвердженого наказом ГУОН КМДА № 126 від 01.07.2010 року.

2.    Прийом дітей до 10-го «Театрального класу» спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва, яка працює в проекті «Школа повного року навчання», здійснюється на конкурсній основі.

3.     У конкурсному відборі можуть брати участь діти незалежно від місця проживання.

4.     Конкурсне випробування здійснюється на безоплатній умові.

ІІ. ОРГАНІЗАЦІЯ КОНКУРСУ

1.     Правила конкурсного приймання оголошуються не пізніше, ніж за два місяці до його проведення.

2.     До квітня оголошується перелік завдань з профільних випробувань.

3.      Конкурсні випробування здійснюються з 15 травня по 16 червня 2019 року.

4.     При наявності вільних місць проводиться додаткове конкурсне випробування в термін з 27 по 29 серпня 2019 року.

5.     Зарахування учнів до «Театрального класу» закладу проводиться до 30 серпня 2019 року.

6.     За наявності вільних місць в 10-у «Театральному класі» протягом навчального року проводиться додаткове конкурсне приймання учнів за тих самих умов, що й основне.

7.     Наповнюваність класу не має перевищувати 30 учнів.

ІІІ. ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

1.     Прийом заяв на конкурсне випробування до 10-го театрального класу проводиться з 01 квітня по 14 червня 2019 року.

2.     Конкурсне випробування здійснює приймальна комісія затверджена наказом директора школи.

3.     До участі в конкурсі допускаються діти на підставі заяви батьків або осіб, що їх замінюють, що подається на ім’я директора школи. Вступники можуть подавати копії дипломів, грамот, інших документів,  які підтверджують здатність учнів з профільного навчання (акторське мистецтво) та відображають їх творчі здібності.

4.     Конкурсні випробування проводяться з фахових дисциплін: вокал (академічний, народний, естрадний), хореографія (бальна, сучасна, народна, спортивна), сценічна мова виконання власної версії мовних творів).

5.     Конкурсне випробування складається з трьох частин:

1-  виконання вірша, уривку з прозового твору, власної сценічної версії монологу з п’єси та байки;

2-  виконання пісні;

3-  виконання танцю.

1.     Результати конкурсних випробувань оформляються у протоколах приймальної комісії.

2.     Результати конкурсного випробування оголошуються в день складання конкурсного випробування.

3.     Списки вступників з виставленими балами вивішуються в приміщенні навчального закладу для ознайомлення.

4.     Діти, які хворіли під час проведення конкурсу, зобов’язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторних конкурсних випробуваннях, термін яких визначає директор школи.

5.     Вступники, які не з’явилися на конкурсне випробування без поважних причин, до наступних випробувань не допускаються.

ІV. ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ

1.     Діти, які відповідно до рейтингу пройшли конкурсні  випробування, зараховуються до 10-го театрального класу школи на підставі рішення приймальної комісії.

2.     Підтвердження щодо зарахування учнів до школи надається протягом п’яти днів після оголошення результатів конкурсу, але не пізніше 30 серпня 2019 року.

3.     Учні, які пройшли конкурсне випробування, протягом п’яти днів надають до навчального закладу пакет документів згідно з чинним законодавством.

4.      Якщо учні, їх батьки або особи, що їх замінюють,  не згодні з рішенням приймальної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом 2 днів після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом трьох днів з дня її подання.

V. КОНТРОЛЬ ЗА ПРОВЕДЕННЯМ КОНКУРСУ

1.     Директор школи несе персональну відповідальність за дотримання вимог правил конкурсного приймання дітей.