Ти маєш театральні здібності, але не має змоги розвинути свій талант? Ми допоможемо! Поспішайте до нас! Експериментальний заклад, спеціалізована школа № 23, за підтримки Департаменту освіти та науки міста Києва та Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, проводить набір на 2019-2020 навчальний рік до 10-го класу профільної освіти «Театрального класу». Навчання безкоштовне.

Передбачено:

1. навчання на умовах конкурсного приймання;
  2. вивчення профільних дисциплін: акторська майстерність, сценічна мова, сценічний рух, хореографія, вокал;
  3. одночасне здобуття двох освіт: середньої загальної та фахової за спеціальностями: «Акторське мистецтво театру і кіно», «Диктор або ведучий програм телебачення»;
  4. «Продакшн та креативні технології»;
  5.  довузівська підготовка з фахових дисциплін викладачами Київського Національного Університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

Прийом заяв на конкурсне випробування (співбесіду)

з 01 березня по 14 червня 2019 року, понеділок - п’ятниця - з 10:00 до 18:00.

Консультації щосуботиз 01 лютого 2019 року з 10:00 до 13:00.

Конкурсне випробування – з 15 травня по 16 червня 2019 року(за окремим графіком)

Необхідні документи для вступу:

· заява батьків, або осіб, що їх замінюють;

· за бажанням копії дипломів, грамоти, інших документів, які відображають творчі досягнення вступника.

Конкурсні випробування для акторів  (співбесіда):

1.     Вірш, байка, прозовий твір, монолог з п’єси.

2.     Пісня (сучасна, народна, класика - за вибором вступника).

3.     Танок (сучасний, народний спортивний, бальний – за вибором вступника)

Конкурсні випробування для телеведучих (співбесіда):

1.     Вірш, байка, прозовий твір, монолог з п’єси;

2.     Інтерв’ю на камеру( тему дає комісія)

Конкурсні випробування за спеціальністю «Продакшн та креативні технології»(співбесіда)

1.     Презентація своїх фото – відео робіт

Додаткова інформація за тел.: 513-40-54, 0635962357

Наша адреса: м. Київ, вул. Путивльська, 35, спеціалізована школа № 23

Педагогічний колектив школи № 23, кращі викладачі  Київського Національного Університету театру,

кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого – ЧЕКАЮТЬ НА ВАС!