foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Вітаємо на сайті спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва"Театральний клас"

Перший та єдиний в Україні театральний клас. Чекаємо на Вас!

Детальніше

"Школа повного року навчання"

Дослідно-експериментальна робота: «Школа повного року навчання»

Детальніше

Завдання для учнів 1-10 класів

В цьому розділі розміщуються домашні завдання, для учнів 1-10 класів, які не мають ТЗН

Детальніше

Використання бюджетних коштів

.

Детальніше

Лічильник

200528
TodayToday59
YesterdayYesterday182
This_WeekThis_Week241
This_MonthThis_Month3725
All_DaysAll_Days200528

IMG-ef3a9f8d727b9b218fae8b8a16952efb-V.jpg

Знову закурличуть журавлі

І листочок клена закружляє.

Йдуть до школи вранці школярі,

«Ще не вмерла…» звідусіль лунає.

І приклали руки до сердець

Шестирічка і юнак безвусий.

В рюкзаку – книжки і олівець.

У душі – замріяність і осінь…

Ось вкотре вересень постукав у шибку і літо похапцем лаштує валізу…  Кожен із нас осінь сприймає відповідно своєму настрою, проте невід’ємним елементом цієї золотої пори є початок залучення дітей до науки. Кажуть, мовляв, курчат рахують восени, а ми, освітяни, своїх учнів – дівчаток і хлоп’яток, мов тих пташенят, теж рахуємо на початку вересня, бо кожна дитина – це особистість, яка має право на здобуття освіти і разом з тим потребує постійного піклування досвідчених кураторів. Прагну, аби між малими і дорослими людьми завжди було порозуміння, бо лише завдяки якісним і здоровим відносинам можливий продуктивний результат в освітньому процесі.

Звертаючись до кожного здобувача освіти нашого закладу, маю надію бути почутим кожним дорослим, який стоїть поряд з дитиною. Наш взаємозв’язок і співпраця – це невід’ємний і важливий крок в досягненні успіху на шляху становлення освіченої, підготовленої до дорослого життя особистості, бо саме спільна відповідальність і дистанція витягнутої руки педагогів і батьків (опікунів) забезпечить дітям успіх у виховному і навчальному процесі.

Мабуть, одним із найзворушливіших моментів у  житті є перше вересня для нинішніх першокласників та їх батьків, тому хочу побажати шестирічним людям, які вперше переступлять поріг нашої школи, не втрачати зацікавленості в навколишньому світі, не переставати й надалі ставити дорослим людям, які з вами ділитимуться досвідом та знаннями, тисячу й одне запитання. Повірте, це важливо! А батьків першокласників вітаю з початком освітнього розвитку ваших дітей. Нехай шкільні роки, як для дітей, так і для вас, тих, які триматимуть малих здобувачів освіти за руку потягом дванадцяти років, стануть незабутнім, результативним і приємним досвідом на шляху розвитку особистості і громадянина (громадянки) України. Щиро бажаю, щоби шкільний період від першого по дванадцятий клас  став радісним, успішним, продуктивним, натхненним! Щасливої дороги в країну знань і раннього досвіду! Бо становлення від маляти до юнака чи юнки має неабиякий незабутній досвід – нехай він буде безболісним і корисним! А ми, вчителі, завжди поряд.

Звертаюся до завтрашніх випускників. Цей рік промайне швидше за всі попередні, тому не дивуйтесь, коли за жовтнем настане квітень… Акумулюйте всі свої сили, вдосконалюйте знання, підготуйтесь до вступу в доросле життя, бо лише вам вирішувати, яким буде ваше майбутнє. Головне, залишайтесь Людьми. А ми, вчителі, завжди поряд…

Осінь напорі! Школа відкриває двері – ласкаво просимо! Нехай міцне здоров’я і наснага стане візитівкою всіх учнів, батьків та вчителів. Плідного навчання та гармонійного розвитку, миру та любові в кожний дім, у кожне серце!

Директор школи, Олександр Ігнатов.

image.jpg25ea54e9607367f407be32f6b8a346ec.png