foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Вітаємо на сайті спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва"Театральний клас"

Перший та єдиний в Україні театральний клас. Чекаємо на Вас!

Детальніше

"Школа повного року навчання"

Дослідно-експериментальна робота: «Школа повного року навчання»

Детальніше

Завдання для учнів 1-10 класів

В цьому розділі розміщуються домашні завдання, для учнів 1-10 класів, які не мають ТЗН

Детальніше

Використання бюджетних коштів

.

Детальніше

Лічильник

211756
TodayToday50
YesterdayYesterday178
This_WeekThis_Week1063
This_MonthThis_Month581
All_DaysAll_Days211756

З 01 листопада 2021 року розпочинається навчання в дистанційній формі. Це вимушений захід, який запроваджений на рівні всього міста Києва. Нагадуємо Вам, що уроки можуть відбуватися як в он-лайні (синхронно, найчастіше з використанням платформи ZOOMMeet,  тестів або інших ресурсів, але у режимі реального часу) та і офлайні (асинхронно, тобто через розміщення відеороликів, відеоінструкцій, презентацій та завдань на платформі moodle, human, atoms, де учень може опрацювати урок у зручний для нього час). Бажано виконувати завдання в той же день з метою уникнення перевантаження і так званих «хвостів». Також зазначимо, що вчитель/учителька має педагогічну автономію, але на прохання батьків пріоритет буде надано онлайн-урокам.

   Просимо Вас, шановні батьки, допомогти нам, учителям та вчителькам, максимально ефективно організувати освітній  процес у дистанційній формі.  Для цього важливо передбачити для своєї дитини робоче місце, обладнане інтернетом. У кого двоє й більше дітей і немає можливості розташувати робочі місця дітей у різних кімнатах - скористайтесь навушниками.

Також просимо не нехтувати режимом дня. З метою збереження зайнятості учнів у позашкільній діяльності у другій половині дня уроки ми будемо розпочинати о 8.30. Заняття будуть тривати відповідно до розкладу дзвінків, однак 45-хвинних  (відповідно 35- чи 40-) уроків перед комп’ютером не буде. Учителі/учительки будуть використовувати різні форми та методи роботи, залучати учнів та учениць до різних видів діяльності. Бажано дотримуватися тих самих дій, як і під час очного навчання: прокидатись, вмиватися, одягатися і снідати, щоб о 8.30 вчасно розпочати навчальний день. Усі вчителі та вчительки на 8.30 вже заповнять свої сторінки чи то посиланнями на ZOOM чи Meet зустрічі, чи то асинхронними уроками (яких, маємо надію, буде небагато).

 Наважимось уголос сказати про таку негативну складову дистанційної форми навчання, як порушення учнями правил академічної доброчесності.  Навіть учні, які сумлінно навчаються, інколи перестають звертати увагу на вивчення правил, формул тощо. Гонитва за високими балами іноді призводить до того, що завдання виконує не учень чи учениця, а батьки або репетитори. Наполегливо просимо всіх попрацювати над дотриманням правил АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ. Це дуже важливо! Не оцінка, а навичка, яка або сформувалась після розв’язання вправ чи завдань, або ні.

Надзвичайно важливим є також і процес комунікації. На допомогу всім нам є декілька складових:

1.  Це Ваш зв’язок з класним керівником. У разі хвороби дитини або неможливості долучитися до дистанційного навчання дайте про це інформацію. Класний керівник повідомить про це колег.

2.  Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється в межах робочого часу педагогічних працівників, тому зворотній зв’язок надаватиметься з 08.30 до 18.00 даного робочого дня (або на наступний день з часу Вашого звернення). Вихідні та святкові дні не є робочим часом вчителя!

3. Якщо з будь-яких причин  учителька- або вчитель-предметник протягом двох діб із часу Вашого звернення не виходить на зв'язок, Ви маєте право звернутися на електронну пошту адміністрації закладу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.для оперативного вирішення Вашого питання щодо організації дистанційного навчання. Для того, щоб Ваше звернення було розглянуто якнайшвидше, у полі «Тема» напишіть прізвище та ім’я вчителя або вчительки, з яким/якою Ви не змогли зв’язатися. Якщо такої інформації Ви не маєте, то вкажіть предмет і клас, у якому навчається Ваша дитина.

4. Не менш важливим є дотримання правил етикету роботи в режимі дистанційного навчання. Підключаючись до он-лайн уроків, зверніть увагу, чи не кричить папуга, чи не гавкає собака, чи наявні інші звукові ефекти, що заважають і відволікають. Допомогти може контроль за режимом роботи мікрофона. Вкотре нагадую про навушники. Прослідкуйте, що потрапляє в об’єктив камери. Учитель/учителька не завжди може бачити всіх учасників (особливо при використанні функції «Демонстрація екрану»). Обговорюйте уроки з дітьми. Про виявленні фактів порушення етики повідомте класного керівника. Надсилаючи фото письмових робіт, зверніть увагу на якість фото та можливість прочитати файл, надісланий учителю або вчительці. Бувають ситуації, коли учні або учениці здають порожні файли помилково або ж для того, щоб від них відчепилися. Звертайте увагу на час надсилання робіт. Це теж важлива складова як академічної доброчесності, так й етики спілкування.

Маємо надію на  успішну нашу співпрацю. Бережіть себе і своїх рідних.

Адміністрація спеціалізованої школи № 23 міста Києва.