Підстава до впровадження: наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту (КМДА) № 380 від 20.06.2014  року «Про організацію дослідно-експериментальної роботи та затвердження звітів про перебіг і результати дослідно-експериментальної роботи в навчальних закладах міста Києва»

theater

Етапи проведення експериментальної роботи:Термін реалізації проекту:2014-2020 роки

І етап –  «Діагностично-моделюючий» (вересень 2014 – серпень 2017)

ІІ етап – «Конструктивно-узагальнюючий» (вересень 2017 – серпень 2020 року)

Головний зміст:

1. Довузівська фахова підготовка - вивчення профільних дисциплін:

-         «Сценічна мова»

-         «Сценічний рух»

-         «Акторська майстерність»

-         «Історія театру та мистецтв»

-         «Хореографія»

-         «Вокальне мистецтво»

2. Профільне навчання художньо-естетичного профілю.

3. Поєднання загальноосвітньої діяльності учнів з фаховим спрямуванням - здобуття середньої загальноосвітньої освіти зі спеціалізацією.

4. Зайнятість учнів у позаурочний час.

5. Вирішує проблему організації позашкільної освіти талановитих учнів старших класів.

6. Можливість творчим дітям збагатити свій досвід у мистецькій діяльності, виявити та закріпити художні здібності.

7. Всебічно розвинути свою особистість шляхом поєднання загальноосвітньої та художньої діяльності за рахунок міжпредметних зв’язків.

8. Визначитися з майбутнім працевлаштуванням.